אינדקס

גלול למטה

אינדקס מחקר ופיתוח מדדים בע"מ ("אינדקס") היא חברת פינטק המתמחה בפיתוח והשקת פתרונות מתקדמים לעולם ההשקעות הפאסיביות ועיבוד ביג דאטה עבור משקיעים מוסדיים.

אודות >>>
אינדקס נוסדה בשנת 2015 על ידי יניב קוניס, בעל ותק וניסיון רב בתחום מדדי השקעה וכן, בפיתוח מוצרי השקעה ושירותים פיננסיים מתקדמים. פעילויות הליבה של החברה הן פיתוח ורישוי מדדים למגוון צרכי השקעה, מתן זכות שימוש במאגרי מידע על נכסים פיננסים וניתוחים מתקדמים של מדדי השקעה.

לצורך המחקר המעמיק שמבוצע טרם פיתוח מדדים, מתחזקת אינדקס מאגר מידע פיננסי מקיף על מדדים ומוצרי מדד בארץ ובחו"ל וכן, על אגרות חוב ומניות בשוק ההון בישראל, אשר מאפשר לפלח את אפיקי ההשקעה הסחירים בישראל בהתאם לפרמטרים ספציפיים כדוגמת סוג מנפיק, הצמדה, דירוג, מח"מ ועוד במטרה למדוד את ביצועי הסגמנטים השונים ולייצר עליהם מדדי השקעה.

גולת הכותרת של פעילות אינדקס היא יצירת משפחות של מדדי אגרות חוב ומניות, אשר נועדו לשמש כמדדי השקעה בתחום האג"ח והמניות בישראל. משפחת מדדי האג"ח כוללת מדדים המבוססים על קריטריונים ספציפיים להשקעה כדוגמת קבוצות דירוג, תקופות פידיון, מח"מ, ענפי פעילות ומאפיינים ייחודיים אחרים, ביניהם יחסים פיננסיים מקובלים ומדדי אג"ח ממשלתיות המבוססים על קריטריון מח"מ ספציפי. משפחת מדדי המניות מבוססת על חברות בעלות רווחיות עקבית לאורך זמן שנסחרות במסחר הרציף בבורסה בת"א.

משפחות המדדים שפיתחה אינדקס מרחיבות את היצע המדדים הזמינים למשקיעים בבורסה, תוך הגדלת מגוון אפשרויות ההשקעה באפיקי האג"ח והמניות השונים בישראל.

צרו קשר

רוצים ליצור איתנו קשר? מלאו את הטופס ושלחו אותו. נחזור אליכם בהקדם

שלחו לנו הודעה

© אינדקס מחקר ופיתוח מדדים בע"מ. כל הזכויות שמורות

Dev by R2K

UX/UI/Illustration by Sagi Banduil

אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z